Nabídka služeb

Parkety

Masivní parkety

Nabízíme kompletní dodávku masivních parket od tuzemských výrobců. Dřevěné parkety jsou vhodné do každého interiéru. Vyberte si dřevěné parkety z buku, dubu, jasanu, javoru, habru či akátu. Firma Podlaháři – Václav Kaufner Mladá Boleslav vám zajistí nejen prodej parket, ale také jejich odbornou montáž i následný servis. Máte-li zájem o renovaci starých parket nebo pokládku nové podlahy, obraťte se na nás. V rámci renovace masivních dřevěných parket provedeme odstranění starého laku, broušení, náhradu poškozených parket i novou povrchovou úpravu. Nabízíme služby v Praze, Mladé Boleslavi a okolí.

Dvouvrstvé parkety

Dvouvrstvá dřevěná podlaha je inovovaný produkt masivních a třívrstvých dřevěných podlah. Tento materiál eliminuje negativa předešlých technologií. Z masivních parket převzal jednotlivé formáty lamel a celoplošné lepení a z třívrstvé dřevěné podlahy převzal příčné uložení vrstev a tím získal vyšší stabilitu a stal se tak vhodným pro podlahové topení. Svoji skladbou a opracováním se materiál stává naprosto stabilním, a to i při nedodržení klimatických podmínek. Tento výrobek nesesychá, má širokou variabilitu formátů a skladeb vzorů v různých designech.

Renovace a opravy parket

Kromě pokládky nových parket a jiných podlahových krytin se zaměřujeme také na odborné renovace a opravy dřevěných parket. Dokonce i značně poškozených a starých parket. Pokládáme také PVC podlahy a přírodní linoleum, laminátové plovoucí podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, koberce, korkové podlahy, sportovní povrchy aj. Své služby nabízíme v širokém okolí Mladá Boleslav a v Praze, větší zakázky po celé České republice, hlavní sídlo máme v Mladé Boleslavi. Kontaktujte nás, přijedeme, zaměříme a zdarma vaši poptávku naceníme.

Máte doma staré parkety či prkennou podlahu? Věřte, že i velmi zašlé parkety mohou znovu vypadat jako nové. Platí to dokonce i pro podlahy staré 100 a více let. Renovované dřevěné podlahy můžeme vidět při návštěvě zámků či jiných historických památek. Cena renovace je ve srovnání s cenou pořízení nové podlahy velmi nízká. Renovaci lze přitom opakovat i vícenásobně. Při každém renovování přicházíme broušením pouze o vrstvu v tloušťce cca 1 mm. Množství odstraněného materiálu závisí na stupni poškození podlahy. Někdy stačí odstranit pouze starý nevzhledný lak, jindy je nutno odstranit i několik mm. Pokud je poškození parket hlubší jak 3 mm, je broušení již neefektivní a v těchto případech se poškozená místa nahrazují novým materiálem. Dochází k tomu zejména při dlouhodobém působení vody, která naruší dřevěnou podlahu do značné hloubky, často skrze celou tloušťku parkety.

Laminátové plovoucí podlahy

Plovoucí laminátové podlahy se staly již zcela běžnou krytinou v českých domácnostech. Díky nízkým cenám si je vesměs kupují zákazníci, kteří si se svým rozpočtem nemohou dovolit jít do dřevěné podlahy. Existuje ale významná skupina zákazníků, kteří chtějí laminátovou plovoucí podlahu a cenová otázka je až druhořadá.
Dřevěnou podlahu prostě nechtějí z mnoha důvodů.

Koberce

Nový koberec bude součástí prostředí vekterém žijete nebo pracujete. V prodejnách BRENO máte opravdu z čeho vybírat:

Korkové podlahy

Korkové dlaždice lze doporučit jako podlahovinu do všech obytných prostorů, především do dětských pokojů, kuchyní a chodeb, kde se nejvíce uplatní jejich schopnost tlumit hluk, tepelně izolovat a vytvářet hygienicky nezávadné prostředí. Korková podlaha snižuje riziko vzniku alergických onemocněn

PVC

PVC podlahy se uplatní ve všech obytných i komerčních prostorách, kde jsou kladeny vysoké nároky na bezpečnost, hygienu a snadnou údržbu. Na trhu je široká nabídka PVC podlah v různém provedení a kvalitě. Liší se nejen designem, ale i tloušťkou, počtem jednotlivých vrstev, strukturou povrchu či speciální, například antistatickou úpravou. PVC podlahy jsou ekonomickým a praktickým řešením, které ocení domácnosti i firmy.

PVC krytiny jsou vhodné pro alergiky, odolné proti mechanickému poškození, vynikají pružností i tvarovou stálostí. Mají dobré izolační vlastnosti, jsou voděodolné a lze je využít i v místnostech s podlahovým vytápěním.

Pro byty a rodinné domy je vhodné heterogenní měkčené PVC, které je dostupné v mnoha barvách a designech. Do více zatížených prostor je určeno vysoce odolné heterogenní tvrzené PVC, které dobře zvukově i tepelně izoluje. V naší nabídce najdete kvalitní PVC podlahy českých výrobců Fatra a Forbo.

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy vynikají vysokou odolností, snadnou údržbou a příjemným povrchem. Vybrat si můžete z mnoha designů – vinylová krytina může mít vzhled kamenné či dřevěné podlahy, v nabídce jsou však i abstraktní vzory a různá barevná provedení.

Vinylové podlahy jsou vhodné do rezidenčních i komerčních prostor. Díky vysoké odolnosti proti opotřebení nabízejí výrobci až desetiletou záruku na materiál. Vinyl má výborné izolační vlastnosti, nepropouští vodu a tlumí zvuk. Profesionální instalace je hotova ve velmi krátkém čase.

Nabízíme vám kvalitní vinylové podlahy ověřených výrobců, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru podlahových řešení:

Doplňková činnost